Lek. med. Marcin Gałęski

Specjalista urolog

Absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, specjalista urolog. Aktualnie starszy asystent w Klinice Urologii i Onkologii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Specjalizuje się w przeprowadzaniu operacji onkologicznych z zakresu urologii np. radykalnej prostatektomii laparoskopowej, nefrektomii, cystoprostatektomii i endoskopowego leczenia kamicy moczowej. Jego pozostałe zainteresowania zawodowe to neurourologia, badania urodynamiczne i leczenie nietrzymania moczu. Regularnie bierze udział w kongresach i konferencjach w kraju i za granicą. Współautorzy liczne publikacje i wystąpienia naukowe.

Usługi i leczenie:

 • Urolog Szczecin, konsultacje i zabiegi

  Specjalista urologii, lekarz Marcin Gałęski zaprasza wszystkich na konsultacje urologiczne  do gabinetu Uni-Med. w Szczecinie. Kompleksowa pomoc związana z układem moczowo-płciowym. Leczymy miedzy innymi schorzenia pęcherza, takie jak pęcherz nadreaktywny, pęcherz neurogenny itp.

  W szeregu oferowanych usług medycznych znajdują się także, nefrektomia, nefrektomia laparoskopowa, wymiana cewnika, leczenie guzków nerki itp. Profesjonalnie wykonane zabiegi i bezpieczeństwo, które stawiamy na pierwszym miejscu to atuty naszego gabinetu medycznego.

 • Leczenie stulejki, zaawansowana pomoc

  Oferujemy kompleksową usługę leczenia stulejki dla pacjentów ze Szczecina i okolic. W naszym gabinecie pracuje wykwalifikowany specjalista zajmujący się schorzeniami urologicznymi. Oferuje konsultacje urologiczne oraz, kiedy zachodzi potrzeba wdraża odpowiednie leczenie.

  Pomożemy pozbyć się kłopotliwego problemu, jakim jest stulejka. Dotyka ona wielu mężczyzn niezależnie od wieku. Może mieć charakter wrodzony lub nabyty. Nie podjęcie odpowiedniego leczenia, może prowadzić do poważnych konsekwencji. Jeżeli cierpią Państwo na nią to zapraszamy na wizytę.

 • Operacja stulejki wykonywana przez specjalistę

  Oferujemy wykonania zabiegu zwanego obrzezaniem dla pacjentów ze Szczecina. Operacja stulejki często okazuje się koniecznością, dlatego warto się na nią zdecydować, jeszcze zanim dojdzie do poważnych komplikacji. A dojść do nich można na przykład poprzez odprowadzanie napletka siłą.

  Wystąpienie załupka, czyli patologii prącia, do którego dochodzi właśnie poprzez ściąganie napletka siłą, wymaga natychmiastowej pomocy lekarskiej. Nie leczona stulejka może być przyczyną wystąpienia nawet martwicy penisa. Nie krępujcie się Państwo korzystać z pomocy medycznej. Urolog zaprasza na wizytę.

 • Krótkie wędzidełko Szczecin, zabieg rozwiązujący problem

  Wędzidełko to trójkątny fałd skórny łączący napletek z żołędzią prącia. Kiedy jego budowa anatomiczna jest nieprawidłowa, tzn. wędzidełko jest za krótkie, uniemożliwia czerpanie pełnej przyjemności z odbywania stosunków płciowych, gdyż powoduje to ból. Wykonanie zabiegu chirurgicznego rozwiązuje problem.

  Nasz doświadczony specjalista urologii Marcin Gałęski wykonuje ten zabieg skutecznie i w sposób, który nie sprawia zbytniego dyskomfortu. Operację przeprowadza się pod działaniem znieczulenia, przez co jest bezbolesny. Zabieg mimo, że niezbyt skomplikowany musi być wykonywany precyzyjnie.

 • Leczenie prostaty Szczecin, farmakoterapia i zabiegi

  Gruczoł krokowy występujący u mężczyzn, to bardzo ważny organ w ich ciele. Odpowiedzialny jest za produkcję nasienia. Jednak potrafi też sprawiać problemy. Szczególnie odczuwalne są one u pacjentów w starszym wieku. Dlatego istotna jest odpowiednia profilaktyka.

  Prostata u mężczyzn po 60-tym roku życia, lub nieco wcześniej zaczyna rosnąć, przez co wywołuje nacisk na cewkę moczową, a to utrudnia oddawanie moczu. Często wystarcza leczenie farmakologiczne, niekiedy jednak wskazany jest zabieg chirurgiczny, który pomyślnie przeprowadzony sprawia ulgę pacjentowi.