Kontakt

Uni-Med Gabinety Lekarskie i Stomatologiczne

Milena Trawińska - specjalista ds. Obsługi Pacjenta

ul. Wielkopolska 24/3 70-451 Szczecin

Telefon:

+48 791 703 900

Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18

 • Urolog Szczecin, pomoc przy wielu schorzeniach

  Lekarz specjalista urologii Marcin Gałęski oferuje profesjonalną pomoc przy wielu chorobach układu moczowo-płciowego. W jego specjalności leżą zabiegi onkologiczne : radykalna prostatektomia laparoskopowa, nefrektomia oraz endoskopowe leczenie kamicy moczowej.

  Lekarz Marcin Gałęski  prowadzi wiele badań i leczeń: diagnozowanie onkologiczne w urologii, konsultacje urologiczne, a w tym badanie i diagnostykę układu moczowego, badania USG różnego rodzaju: układu moczowego, nerek, jąder, prostaty, pęcherza moczowego, badanie przez odbytnicze stercza oraz badanie Dopplera.

 • Profesjonalne leczenie stulejki w Szczecinie

  Jeżeli dolega Państwu problem ze stulejką, to zapraszamy do odwiedzenie gabinetu medycznego Uni-Med w Szczecinie. Przyjmujący w nim specjalista urolog udzieli konsultacji oraz zaproponuje odpowiednie leczenie przypadłości. Jezeli zajdzie potrzeba wykona zabieg chirurgiczny.

  Zabieg ten pozwala pozbyć się problemu. Przeprowadzana jest pod działaniem znieczulenia, także nie jest bolesny. Ważne jest to, aby przestrzegać zaleceń lekarza oraz zadbać o odpowiednią higienę i zmiany opatrunków. Lekarz urologii zaprasza na wizytę w gabinecie.

 • Operacja stulejki w gabinecie Uni-Med w Szczecinie

  W naszym gabinecie możliwe jest przeprowadzenie operacji stulejki. Pozwala to na pozbycie się kłopotliwej przypadłości. Dobrym pomysłem jest pomyśleć o obrzezaniu. Chirurgiczne usunięcie napletka na dobre uwalnia od tego problemu. W gabinecie Uni-Med znajdziecie Państwo pomoc.

  Obrzezanie to może dość radykalne posunięcie, jednak na zawsze rozwiązuje problem ze stulejką. Pozwala to na łatwiejsze utrzymywanie higieny, oddawanie moczu oraz odbywanie stosunków płciowych. Warto się zdecydować, gdyż problem stulejki nawet z pozoru wyleczonej może powrócić.

 • Krótkie wędzidełko Szczecin, koniec z problemem

  Jeżeli jest potrzebna konsultacja urologiczna w Szczecinie to specjalista urolog Marcin Gałęski zaprasza pacjentów na wizytę. Wykonuje on między innymi operację tej przypadłości. Nie należy się obawiać, zabieg jest prawie nieodczuwalny, gdyż odbywa się pod działaniem znieczulenia.

  Po przeprowadzonym zabiegu bardzo ważne jest to, aby regularnie zsuwać i przemywać pod bieżącą wodą okolice napletka. Rozwiązanie problemu z krótkim wędzidełkiem znacznie poprawia uczucia podczas stosunków, gdyż nie wywołuje takiego bólu jak wcześniej. Gabinet Uni-Med zaprasza pacjentów.

 • Leczenie prostaty Szczecin, zadbaj o swoje zdrowie

  Każdy mężczyzna powinien po przekroczeniu pewnego wieku zatroszczyć się o zdrowie swojego ważnego gruczołu, jakim jest prostata. Ponad połowa mężczyzn po 60-tym roku życia ma jednak z nim problemy. Odpowiednia diagnostyka oraz podjęte leczenie mogą zminimalizować skutki.

  W większości przypadków wystarczającym leczeniem okazuje się farmakoterapia. Jeżeli dochodzi o poważniejszych przypadków wystąpienia problemów z prostatą, konieczne może okazać się leczenie zabiegowe, wykonane przez urologa. W gabinecie medycznym Uni-Med pomożemy rozwiązać problem z prostatą.